Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2023-01-23 - 02-27

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Specialusis ugdymas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Specialusis ugdymas Spausdinti El. paštas

Į Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrių priimami asmenys nuo 7 iki 20 metų amžiaus, kurie dėl intelekto sutrikimo turi didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių.

Specialiojo ugdymo skyriuje mokiniai mokomi pagal pradinio ir pagrindinio ugdymo individualizuotas programas. Baigusiems pagrindinio ugdymo individualizuotą programą išduodamas Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas, kodas C 2701.

Asmenys, baigę pagrindinio ugdymo individualizuotą programą,  priimami mokytis pagal socialinių įgūdžių ugdymo programą (3 ugdymo metai). Baigę socialinių įgūdžių ugdymo programą mokiniai išsilavinimo neįgyja, tačiau pagal galias ir gebėjimus įgyja kalbines, kultūrines, socialines, bendrąsias kompetencijas ir profesinių kompetencijų pradmenis. Mokiniams išduodamas Vidurinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas, kodas 3701 ir mokyklos nustatyto pavyzdžio pažyma apie praktinių gebėjimų įgijimą.

Mokiniams, besimokantiems pagal socialinių įgūdžių ugdymo programą, sudaromos sąlygos profesinius įgūdžius gilinti neformaliojo švietimo užsiėmimų metu.

Specialiojo ugdymo skyriuje veikia šie neformaliojo švietimo būreliai:

 • Medinuko
 • Floristinės kūrybos
 • Literatūrinės raiškos
 • Meninių darbų
 • Vokalinis - instrumentinis ansamblis
 • Anglų kalbos
 • Sporto

SUP mokiniai taip pat gali lankyti būrelius, atitinkančius jų galias ir gebėjimus,  gimnazijos ar profesinio mokymo skyriuose, pvz., automobilizmo,  atletinės gimnastikos, krepšinio, tinklinio ar kitus.

Visi mokiniai aprūpinami nemokamu bendrabučiu ir maitinimu (specialiųjų poreikių mokinių maitinimo organizavimo tvarkos aprašas, 15 dienų valgiaraštis), nemokamai vežami į mokyklą. Yra geros sąlygos užklasinei veiklai.

Pageidaujantys mokytis specialiojo ugdymo skyriuje pateikia šiuos dokumentus:

 • Tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymą.
 • Vaiko gimimo liudijimą arba kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Vaiko sveikatos būklę patvirtinantį dokumentą (medicinos pažymą, forma 086/A).
 • Asmens specialiųjų poreikių įvertinimo pažymą (pedagoginės psichologinės tarnybos (PPT) išvada).
 • Išeito mokslo pažymėjimą.
 • Nuotrauką.

Asmenys, baigę pagrindinio ugdymo individualizuotą programą, specialiąją pagrindinio ugdymo programą (Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas C 2701)  ar socialinių įgūdžių ugdymo programą, priimami mokytis pagal virėjo profesinio mokymo programą kartu su socialinių įgūdžių programa (3 mokymo metai). Sėkmingai baigus, išduodamas Profesinio mokymo diplomas.

Kontaktai:

Specialiojo ugdymo skyriaus vedėja Rita Grybienė 
Adresas: Parko g. 4, Smalininkų kaimas, Smalininkų seniūnija, LT-74221 Jurbarko rajonas
Tel. 8 614 01958, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai