Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2021-07-01 - 09-03

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Specialusis ugdymas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Naujienos
Konferencija-festivalis „SAULĖS VAIKAI" Spausdinti El. paštas
2021 m. Gegužės 13 d., Ketvirtadienis

Respublikinė virtuali specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų
konferencija-festivalis „SAULĖS VAIKAI"

Gegužės 11-ąją nuaidėjo 10-osios respublikinės virtualios specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų konferencijos-festivalio „SAULĖS VAIKAI" akordai.

Dėkojame dalyviams:

1. Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyrius. Instrumentinis ansamblis atliko Žoržo Bize maršą iš operos „Karmen". Vincas Alminas, specialusis pedagogas metodininkas (SVAJŪNAS, DOVYDAS, KAROLIS, KRISTALĖ, ARVAIDĖ, LIUTAURAS, DEIMANTĖ, PAULIUS, AIRIDAS, AUGUSTĖ, AGNĖ,VIKTORIJA, ARNAS).

2. Tauragės r. Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras. Šokis „Chocolate choco choco". Muzikinis teatras „Buratino nuotykiai". Rasa Gerulienė, vyresnioji specialioji pedagogė. Rolanda Lukošienė, vyresnioji specialioji pedagogė. Inga Žiaušienė,muzikos mokytoja (MARIJA, VESTINA, EVELINA, LUKAS, KRISTUPAS, EVA, ANHELA, SIMONA, MODESTAS, EIMANTAS, EMILIJA, AMELIJA, NORMANTAS, ROLANDAS, AKVILĖ, EMILIS, ALEKSANDRAS, EIMANTAS, ERNESTAS).

3. Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija. Eilėraštis apie šeimą. Jelena Markevič, pradinių klasių mokytoja (NADEŽDA).

4. Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centras. Šokis „Triukšmas". Kristina Požėlienė, vyresnioji specialioji pedagogė. Ineta Šukienė, vyresnioji specialioji pedagogė (SANDRA, AGNĖ, JUDITA, ERNESTA, RUGILĖ, DŽORDANA).

5. Klaipėdos Medeinės mokykla. Eilės saulei. Jolanta Gedrimienė, mokytoja metodininkė (VIKTORIJA, ADRIJUS).

6. Vilkaviškio r. Kybartų Rasos mokykla. Muzikinė kompozicija „Smagus ritmas". Inga Leonavičienė, muzikos vyresnioji mokytoja (MARIUS, RASA, MILAGRA, ANTANAS, GINTARĖ, DEVIKA, VILIUS).

7. Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija. Šokis ,,Eikš ir tu". Eugenija Stanislavovienė, vyresnioji specialioji pedagogė (RAPOLAS, ADELĖ, SIMONAS).

8. Pasvalio "Riešuto" mokykla. Daina "Nupiešiu Lietuvą". Šokis "Šokio virusas". Rasa Gailiūnienė, vyresnioji lavinamųjų klasių mokytoja. Diana Vegienė, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė (INESA, AUSTĖJA, AUSTĖJA, ORINTA. Šoka 1-4 spec. ir 5/8/10 lav. klasių mokiniai).

9. Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla. „Piešiame pasaulį, piešiame namus, piešiame draugus". Ina Stankevičiūtė, socialinė pedagogė (ARMANDAS, KAJUS).

10. Kėdainių specialioji mokykla. Muzikinė kompozicija „Saulės pasveikinimas". Daina Jonavičienė, specialioji pedagogė metodininkė. Janina Dautartienė, specialioji pedagogė metodininkė (Kėdainių specialiosios mokyklos teatro grupė "Mažasis teatras").

11. Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinė mokykla. Vytė Nemunėlis „Mamytė. Rasa Stoškienė, vyresnioji specialioji pedagogė (GABIJA).

12. Visagino ,,Verdenės" gimnazija. Muzikinis kūrinys ,,Saulė". Natalia Matyskina, muzikos mokytoja metodininkė (ILJA, PAULIUS, NIKAS, ANATOLIJ, MANTAS, NIKITA, DMITRIJ, ANDREJ).

13. Klaipėdos ,,Versmės'' progimnazija. ,,Versmės gintariukai". Jūratė Karpauskienė, specialioji pedagogė metodininkė. Akompaniatorius Virgilijus Rakauskas (3-4 klasės, 7-8 klasės mokiniai).

14. Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla. Dainelė "Artistės pelės". Eglė Sprainaitienė, pradinis ugdymas, vyresnioji mokytoja. Ingrida Jakienė, muzikos mokytoja metodininkė (MODESTAS).

15. Jurbarko "Ąžuoliuko" mokykla. Darbeliu paroda. Jovita Gėdminaitė, specialioji pedagogė metodininkė. Edita Lopšaitienė, auklėtoja specialiojoje lavinamojoje klasėje (MARIUS, AUGUSTINAS, MILDA).

16. Šakių rajono Gelgaudiškio „Šaltinio" specialiojo ugdymo centras. Neformaliojo švietimo būrelių Medinukas, Patrepsėkim, Darbštukai pasirodymas. Audrius Lostys, Iveta Žilaitienė, Nijolė Urbanavičienė, Ilona Ignatavičienė (INETA, GABRIELIUS, PERLITA, PAULUS, VILIUS, PAULIUS, PIJUS, MANTAS, JULIUS, EINORAS, MIGLĖ, EISMANTAS, TOMAS, LUKAS, VISMANTAS, ARTŪRAS, AUGUSTĖ).

17. Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija. Fotonuotraukos. Svietlana Mickuvienė, socialinė pedagogė metodininkė (VYTENIS, ROKAS, GABIJA, GABIJA).

18. Rusnės specialioji mokykla. Projektas „Rusne, mano Rusne". Estera Žiliuvienė, specialioji pedagogė metodininkė. Laima Lelėnienė, specialioji pedagogė metodininkė. Dijana Alsienė, vyresnioji specialioji pedagogė. Nijolė Guntarskienė, vyresnioji specialioji pedagogė (1 - 10 lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai).

19. Marijampolės ,,Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras. Lietuvių liaudies pasakos inscenizacija „Tuoj ir rytoj". Lietuvių liaudies daina „Vijo lizdą pelėda". Egidijus Tulickas, vyresnysis muzikos mokytojas. Aldona Bekerienė, vyresnioji muzikos mokytoja (LAVINAMŲJŲ KLASIŲ MOKINIAI).

20. Raseinių specialioji mokykla. Muzikiniai teatriniai žaidimai ,,Seku seku pasaką" ir improvizacija ,,Jurgis žemę atrakino". Sandra Maslauskienė, specialioji pedagogė (LUKAS, GEDIMINAS, JURGITA, JOLANTA, LIVETA, DAINIUS, JUOZAPAS, JURGIS, GEMA, GABRIELĖ, JUSTĖ, KĘSTUTIS). Ritminis šokis "Šokoladas". Vilma Vedauskienė, šokių būrelio vadovė, specialioji pedagogė (auklėtoja) metodininkė (Juozapas, Jurgis, Gema, Dainius, Justė, Jurgita).

21. Kauno Jono Laužiko mokykla. Šokis "Gandrai". Audronė Vekterienė, lavinamosios klasės mokytoja metodininkė (GRETA, JULIJA, VITAS, RUGILĖ, RUSNĖ, ARMANDAS, AUGUSTAS, PIJUS, LEONAS).

Pedagogų pranešimai: Rita Grybienė, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus vedėja, specialioji mokytoja metodininkė; Vincas Alminas,  Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus specialusis pedagogas metodininkas; Kristina Požėlienė, Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centro fizinio ugdymo mokytoja, vyresnioji specialioji pedagogė, šokio mokytoja; Ineta Šukienė, vyresnioji specialioji pedagogė; Audronė Vekterienė, Kauno Jono Laužiko mokyklos lavinamosios klasės mokytoja metodininkė; Jovita Gedminaitė,  Jurbarko "Ąžuoliuko" mokyklos specialioji pedagogė metodininkė, logopedė; Edita Jurkšaitienė, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus vyresnioji technologijų mokytoja.

Iki susitikimo ateinančiais metais!!!

View the embedded image gallery online at:
https://stvm.lt/skyriaus-naujienos#sigFreeIdc3406eb3c9

 
 
Susitikimas su pasieniečiais Spausdinti El. paštas
2021 m. Balandžio 26 d., Pirmadienis

Balandžio 22 d. mokykloje svečiavosi Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos kinologai. Specialiosios paskirties būrio kinologų dresuoti šunys rodė savo gabumus: klausė kinologų komandų, ieškojo paslėptų narkotikų, gaudė „nusikaltėlius" ir t. t.

View the embedded image gallery online at:
https://stvm.lt/skyriaus-naujienos#sigFreeId4d86575e38

 
Projektas – paroda ,,Vaikų Velykėlės" Spausdinti El. paštas
2021 m. Balandžio 26 d., Pirmadienis

Balandžio 5 – 30 dienomis vyko respublikinis virtualus specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių (vaizdo) darbų projektas-paroda „Vaikų Velykėlės", skirtas Šv. Velykų šventei ir Atvelykiui paminėti. Projekto tikslas - puoselėti meninę kompetenciją, prisimenant lietuvių kalendorines šventes, papročius ir tradicijas.

Dalyviai:

  1. Klaipėdos r., Gargždų ,,Kranto" pagrindinė mokykla, DALIA PUŠKORIENĖ, vyr. specialioji pedagogė, logopedė, IEVA LAURINAVIČIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė-logopedė (Goda Račkutė, Živilė Vaičiulytė, Kamilė Kuzminskaitė, Viltė Banevičiūtė).
  2. Klaipėda, Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras, SIGITA AGAFONOVA, vyr. profesijos mokytoja, DALINA NAVICKAITĖ, vyr. profesijos mokytoja, AUŠRA RAGAUSKIENĖ, profesijos mokytoja metodininkė (Uldė Petraitytė, Emilija Gedvilaitė, Laura Kazragytė, Anastasija Sockova, Livija Šambarytė, Viktorija Elvikytė, Aušra Tamašauskytė, Rimantė Jocaitė, Dovilė Bertašiūtė).
  3. Klaipėdos r., Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos, specialiojo ugdymo skyrius, RITA ČĖSNIENĖ, spec. pedagogė metodininkė (Skaistė Bakutytė, Lukas Galavackas, Aleksandras Dargevičius, Adriana Masliakova, Salvijus Gaudutis, Ugnius Ivanovas, Aurimas Latakas).
  4. Klaipėdos Vėžaičių pagrindinė mokykla, DEIMANTĖ ŽELVIENĖ, logopedė (Kotryna Nausėdaitė).
  5. Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija, OLGA RODINA, vyr. spec. pedagogė, OLGA MOROZOVA, vyr. spec. pedagogė, MARIJA KORNAUŠENKO, metodininkė, IRINA IVANČENKO-BOGDANOVA, metodininkė, IRINA DROBYŠEVSKAJA, metodininkė, LARISA MATVIJENKO, logopedė, TATJANA KAZADOJEVA, metodininkė, LIDIJA KAUPIENĖ, metodininkė (Kiril Byvšev, Aleksandr Gurnyj, Valerija Subotina, Kira Mančak, Leja Petrovskaja, Arianna Bertoloni, Sofija Benasik, Daniil Smirnov, Safina Judina, Anna Gaibu, Maksim Moisejev, Nikita Pšonko, Dominik Žuravliov, Arina Repova, Veronika Kasparavičius).
  6. Klaipėdos "Medeinės" mokykla, NATALIJA GORBAČIONOK, vyresnioji mokytoja (Aurimas Janušas, Andrejus Malone).
  7. Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija, VILMA BALTRUŠAITYTĖ, neformaliojo švietimo mokytoja, specialioji pedagogė (Rolandas Bricas, Martynas Muravskis, Rytis Svirskas, Gabrielė Muravskytė, Leonidas Ivanovas).
  8. Kalvarijos sav., Kalvarijos gimnazija, KRISTINA GRABAUSKAITĖ, vyresnioji specialioji pedagogė (Emilijus Bražaitis).
  9. Vilkaviškio r. Kybartų ,,Rasos" mokykla, DANUTĖ RAŠIMIENĖ, vyresnioji matematikos mokytoja, VILMA JASULAITYTĖ, vyresnioji biologijos mokytoja, RIMUTĖ DELTUVIENĖ, vyresnioji dailės mokytoja, JOLANTA LUKOŠEVIČIENĖ, vyresnioji pradinių klasių mokytoja (Vilius Gružinskas, Milagra Aleksandravi čiūtė, Lukas Mikitinas, Marius Zykovas).
  10. Marijampolės sav., Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija, SILVIJA ŠATIENĖ, vyr. mokytoja (Smiltė Vyšniauskaitė).
  11. Marijampolės vaikų lopšelis-darželis ,,Šypsenėlė'', ILONA VELEPOLSKIENĖ, vyresnioji logopedė-specialioji pedagogė (Aronas Kemeraitis).
  12. Marijampolės „Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras, AGNĖ BUTKUVIENĖ, mokytoja, RAMINTA DZEMINSKĖ, vyr. mokytoja, VILMA MARCINKEVIČIENĖ, vyr. mokytoja, ALFREDA STARKEVIČIENĖ, vyr. auklėtoja, RŪTA VAŠKEVIČIENĖ, mokytoja, JŪRATĖ OLBERGIENĖ, mokytoja metodininkė, REDA VIDZIKAUSKIENĖ, mokytoja, EGLĖ VYŠNIAUSKIENĖ, vyr. mokytoja (Airidas Kalūginas, Ugnė Stalioraitytė, Senkutė Lėja, Nojus Kuklys, Gustė Juodsnukytė, Povilas Činskis, Kasparas Juozanaitis, Domantas Kilinskas, Vakaris Gričena, Gustas Pileckis, Gabrielius Baltrušaitis, Karina Šalomskaitė, Nojus Živelis, Benas Vaitulionis,Tajus Jakšaitis, Šarūnas Visockis, Ridas Cėpla, Eitvydas Mišeikis, Alanas Mielkaitis, Juodis Benas, Lukas Kilikevičius, Evita Kalasauskaitė Valdas Griškelis, Ernestas Petručionis).
  13. Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija, GIEDRĖ ARANAUSKIENĖ vyr. logopedė (Arielė Tamsevičiūtė).
  14. Alytaus r. Simno specialioji mokykla, VILIJA ČEPLINSKIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė (Aurelijus Raišys, Gražvydas Kazlauskas, Žygimantas Pangonis, Arūnas Jonaitis, Dijana Kazlauskaitė, Mantvydas Leonas, Martynas, Aivaras Ribenka).
  15. Alytaus profesinio rengimo centras, LINA ŽIURINSKIENĖ, profesijos mokytoja, REDA PAPLAUSKIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė, LAIMA KITRYTĖ-VALENTUKEVIČIENĖ, dailės mokytoja, IRENA RAKAUSKIENĖ, švietimo pagalbos specialistė metodininkė (Rima Gvezdauskaitė, Evelina Baliukynaitė, Luka Hamada, Astijus Masaitis, Lukrecija Vėlyvytė, Evelina Baliukynaitė, Lina Valentukevičiūtė, Žygimantas Jackevičius, Rokas Petravičius, Justinas Šambaras, Daiva Volungevičiūtė, Žygimantas Jackevičius, Mantas Valentukevičius, Deimantas Čepulis, Erika Marcinkevičiūtė, Arnis Liutkauskas).
  16. Ignalinos ,,Šaltinėlio" mokykla, INA PETROVSKIENĖ, vyr. spec. pedagogė – logopedė, IRINA MUSNIKIENĖ, auklėtoja (Daniel Zavjalovs, Segej Samochvalov).
  17. Kaunas, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras. Priešmokyklinė grupė „Bitutės", DAIVA ČEKANAVIČIŪTĖ, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, ROLANDA RITA MIKALAUSKIENĖ, vyr. mokytoja, KRISTINA PUKINSKAITĖ, vyr. mokytoja (Neila Dauskurtaitė, Ąžuolas Žuolys, Aleksas Mačiulis, Andrėja Blaževičiūtė, Adomas Truncė, Arvydas Adomkevičius, Gintautė Kinderecičiūtė, Gabija Virvičiūtė, Leonita Jelegina, Matas Šimoniūtis, Samuelis Šiaudkulis, Nikas Dobilas, Laura Batutytė, Justas Ladyga, Modestas Jakaitis, Arnėja Matulytė, Karina Garmutė).
  18. Kauno Jono Laužiko mokykla, NIJOLĖ MILAKNIENĖ, mokytoja – metodininkė (Dominykas Strabulis).
  19. Kauno specialioji mokykla, NOMEDA RAMAŠKAITĖ, vyr. spec. pedagogė, GINTA JAKSEBAGIENĖ, vyr. spec. pedagogė, JURGITA ŠUKIENE, vyr. soc. pedagogė (Gintarė Dūdaitė, Žemyna Alūzaitė, Gytis Banėnas, Saulė Venslauskaitė, Emilija Dūdaitė).
  20. Mažeikių „Jievaro" pagrindinė mokykla, VILMA BUŠMIENĖ, vyr. spec. pedagogė, AUDRONĖ VARAPNICKIENĖ, socialinė pedagogė, ALVA KESMINIENĖ, vyr. specialioji pedagogė, LINA GERIKIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė (Skaistė Jarutytė, Simonas Ubartas, Adomas Knyzelis, Laura Petroškaitė).
  21. Šeduvos gimnazija, Radviliškio rajonas, VIRGINIJA PRANIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė, AUDRONĖ PETRAITIENĖ, vyresnioji specialiųjų klasių mokytoja, LAIMUTĖ ANDRIUŠKEVIČIENĖ, vyresnioji specialiųjų klasių mokytoja, ENGRITA DIRŽIENĖ, specialioji pedagogė metodininkė (Onaitytė Alvyda, Kornelija Gilytė, Viktorija Savelevaitė, Paulina Simonaitytė, Augustė Račkauskaitė, Ernestas Kovaliov, Nojus Rukevičius, Rimantas Balčiūnas, Augustas Petrauskas, Rolandas Mačiulis, Eimantas Rimkus, Fausta Gelažnikaitė, Darius Deržinskas Akvilė Bilevičiūtė, Kamilė Leskauskaitė Austėja Jarašūnaitė, Eligijus Modestavičius, Akvilė Adomavičiūtė).
  22. Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla, LINA BERŽINIENĖ, vyr. socialinė pedagogė (Erika Zbarauskaitė Antanas Sudžius , Vaida Pogaitė).
  23. Šilutės r. Švėkšnos „Saulės" gimnazija, ELVINA KAKTIENĖ, pradinių klasių mokytoja metodininkė (Saulius Sungaila).
  24. Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla, VIDA ŠKIMELIENĖ, specialioji pedagogė – logopedė metodininkė (Viltė Petrauskaitė, Justinas Žickus, Urtė Macaitė, Pijus Lotužys).
  25. Tauragės r. Skaudvilės UVGC, INGRIDA RAČIŪNIENĖ, specialioji pedagogė metodininkė, EMILIJA RAŠINSKIENĖ, vyr. spec. pedagogė, DANUTĖ KENTRAITIENĖ, vyr. spec. pedagogė, ZITA BEIŠIENĖ, vyr. spec. pedagogė, LORETA KRIPIENĖ, vyr. spec pedagogė, GITANA RUDIENĖ, spec. pedagogė metodininkė, VIRGINIJA LAUGALIENĖ (Vytenis Krakys, Andželika Girdžiūtė, Eimantas Ačas, Marija Velykytė, Akvilė Rimkutė, Normantas Venckus, Emilis Čepas, Lukas Mikaločius, Dominykas Zybartas).
  26. Švenčionių r. Pabradės „Ryto" gimnazija, REGINA LAVRINOVIČ, specialiosios (lavinamosios) klasės vyresnioji mokytoja, ČESLAVAS ŠERĖJUS, socialinių įgūdžių ugdymo klasės vyresnysis mokytojas (Augustinas Michailovas, Lukas Dubica, Sergėj Goršanov, Inga Žeimo, Kunotas Lukošiūnas, Danielius Paškevič, Erikas Kvieska, Linas Kvieska).
  27. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija, INA PETROVSKIENĖ, vyr. mokytoja, ANDŽELA TRASEVIČIENĖ, AUDRONĖ ČAIKINIENĖ, vyr. auklėtoja, LENA PLATONOVA, vyr. auklėtoja (Edvinas Martinkėnas, Lukas Ridulis, Erika Grasimovič, Evaldas Vareika).
  28. Telšių Naujamiesčio mokykla, DAIVA BERGAUDIENĖ, vyr. mokytoja (Dominykas Černiauskas, Erikas Statkus, Vytautė Zdanavičiūtė, Jokūbas Stončius).
  29. Varėnos specialioji mokykla, IRENA GUDAITIENĖ, vyr. technologijų mokytoja (Darius Saulevičius).
  30. Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija, JELENA MARKEVIČ, pradinių klasių mokytoja (Nadežda Karovackaja).
  31. Vilnius Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija, EUGENIJA STANISLAVOVIENĖ, vyr. spec. pedagogė(Adelė Baniulytė).
  32. Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centras, JURGITA MAKAROVIENĖ, specialioji pedagogė metodininkė (Luka Kareivaitė).
  33. Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius „Berželis", LAURA IVANOVIENĖ, logopedė metodininkė,  ESMERALDA GERASIMOV, auklėtoja (Agota Noreikytė, Emilis Stulgaitis).
  34. Gelgaudiškio „Šaltinio" specialiojo ugdymo centras ALDONA VIRBAUSKIENĖ, mokytoja metodininkė, ILONA IGNATAVIČIENĖ, vyr, specialioji pedagogė-logopedė (Mantas Onusaitis, Eva Bražinskaitė, Paulius Blauzdžiūna, Mantas Žilinskas, Pijus Blauzdžiūnas).
  35. Baisogalos mokykla - darželis, Radviliškio rajonas, LORETA KRŪGELIENĖ, vyr. logopedė (Eimantas Nameikšis, Svajūnas Gudžiūnas, Armandas Visockas, Laura Visockaitė, Laurynas Navardauskas).
  36. Jurbarko „Ąžuoliuko" mokykla, JOVITA GĖDMINAITĖ, specialioji pedagogė metodininkė (Mantas Dosinas, Marius Paulaitis, Augustinas Kriaučiūnas).
  37. Jurbarko r. Skirsnemunės J. Baltrušaičio pagrindinė mokykla, ZITA NEVERDAUSKIENĖ, vyr. logopedė (Andrius Kardauskas).
  38. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius, VIDA GALVELIENĖ, vyresnioji specialioji pedagogė (Floristikos būrelis).
  39. Molėtų raj. Kijėlių specialusis ugdymo centras, DAIVA KAMINSKIENĖ, vyr. lavinamųjų klasių mok., ERIKA ANDRUKONIENĖ, keramikos būrelio vadovė (Žygimantas Valinskas, Arija Liubertaitė, Arnas Klimas,Gabrielė Gvozdaitė, Liepa Vidžiūnaitė, Benas Matulis, Lukas Atkočius, Lukas Kvaselis).
  40. Palangos ,,Baltijos" pagrindinė mokykla, MONIKA AFANASJEVIENĖ, vyr. auklėtoja, TOMA LITVINIENĖ, mokytojos padėjėja, MONIKA BUŠMAITĖ, spec. logopedė (Lukas Arys, Andrius Dobrovolskis, Edgaras Jonaitis).
  41. Pasvalio „Riešuto" mokykla, RITA VAIKŠNORIENĖ, logopedė metodininkė, KLAUDIJUS ULSKIS, vyr. mokytojas, VIRGINIJA BRUČIENĖ, vyr. technologijų mokytoja, BIRUTĖ LADYGIENĖ, vyr. mokytoja (Lolita Mickutė, Marius Vieržbickas, Aistis Kišūnas, Laurynas Varžinskas, Inesa Lašinskaitė, Sandra Vaitaitytė, Iveta Mikšionytė, Karolina Ramanauskaitė, Miranda Vieržbickaitė, Mažvydas Vieržbickas, Rokas Kiznis).
  42. Rusnės specialioji mokykla, LINA SURGAILIENĖ, vyr. spec. pedagogė, VIRGINIJA BALCINIENE, vyresnioji spec. pedagogė, JŪRATĖ ZVĖGIENĖ, vyr. specialioji pedagogė, DIJANA ALSIENĖ, vyr. spec. pedagogė, NIJOLĖ GUNTARSKIENĖ, vyr. spec. pedagogė, NIJOLĖ KAIRIENĖ, vyr. spec. pedagogė, LAIMA LELĖNIENĖ, specialioji pedagogė-metodininkė (Oskaras Kaletka, Tomas Lažauskas, Augustas Karcevas, Austėja Kiniulytė, Kamilė Gruzdytė, Mindaugas, Volbekas, Martynas Jegeris, Mėta Mikšaitė, Emilija Einikytė, Rokas Germanavičius, Oksana Kaletkaite, Ovidijus Bžeskus, Mantas Bendikas, Antanas Montvilas, Edvinas Vingis, Matas Mikša, Skaistė Šėperytė, Edvinas Laiškonis, Neringa Šilinskaitė).

 
Paroda „Pavasario saulė prašvito meiliai..." Spausdinti El. paštas
2021 m. Balandžio 18 d., Sekmadienis

Šalies mokinių meninės kūrybos darbų parodoje „Pavasario saulė prašvito meiliai...", skirtoje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų ir jaunuolių kūrybiškumo ugdymui, dalyvavo Modesta (7 klasė) ir mokytoja Vida.

Parodą organizavo Panevėžio „Šviesos" specialiojo ugdymo centras balandžio 14 - gegužės 1 dienomis.

View the embedded image gallery online at:
https://stvm.lt/skyriaus-naujienos#sigFreeId07bcee9aec

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 59