Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2022-08-15 - 19

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Specialusis ugdymas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Stalo teniso komandinis porų turnyras ,,Dvi raketės" Spausdinti El. paštas
2019 m. Sausio 30 d., Trečiadienis

Smalininkų TVM mažojoje salėje sausio 30 dieną vyko viduržiemio stalo teniso žaidynės, kuriose dalyvavo Smalininkų TVM specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, Smalininkų L. Meškaitytės ir Viešvilės pagrindinių mokyklų stalo tenisininkai, kurie lanko užsiėmimus stalo teniso klube ,,Pirmasis setas". Tradicinės žaidynės kasmet paįvairinamos naujovėmis – šiemet vyko komandomis, kurias sudarė vienas specialiojo ugdymo skyriaus moksleivis ir vienas pagrindinės mokyklos moksleivis. Toks komandinis sąstatas skatina tarpmokyklinį bendradarbiavimą ir specialiųjų poreikių vaikų integraciją į visuomenę.

Komandos rungtyniavo penkiuose etapuose, kuriuos sudarė estafetės, oro teniso, taikliosios rankos, roboto liūto ir stalo teniso žaidynės. Visos rungtys vyko bendradarbiaujant porininkams ir bendrai renkant taškus. Estafetėse pačios greičiausios buvo ,,Gražuolytės" – Rima Petkūnaitė ir Meda Kvietkutė; oro tenise daugiausia kartų kamuoliuką atmušė ,,Laukinės katės" – Viktorija Petkūnaitė ir Viltė Kazlauskaitė; su robotu kautis geriausia sekėsi ,,Skrajūnams" – Dovydui Krasauskui ir Pauliui Kolyčiui; taikliausios rankos buvo ,,Rakečių" komandos žaidėjų – Vyganto Jaso ir Povilo Pauliko; kamuolį ant stalo geriausia suvaldė ,,Konfu" komanda – Kęstutis Navickas ir Alanas Margelis. Visas rungtis įveikti ir vienodą taškų skaičių surinkti pavyko ,,Dronų" bei ,,Bosų" komandoms – Gintarui Mėčiui, Pauliui Margeliui, Gyčiui Kontrimui ir Arminui Naujokui.

Taikant olimpinį taškų skaičiavimo būdą, pirmąją vietą žaidynėse laimėjo ,,Skrajūnų" komanda. Tačiau šiose varžybose nors nugalėtojas ir vienas, bet laimėtojai yra visi – tai stalo teniso užsiėmimus lankantys Smalininkų ir Viešvilės mokyklų moksleiviai, kuriuos suvienija žalias stalas ir dvi raketės.

Varžybų organizatoriai
Jolita ir Arūnas Štrimai