Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Susitikimai, kurie padeda augti Spausdinti El. paštas
2020 m. Spalio 21 d., Trečiadienis

Kartais į mokyklą einame ir šeštadieniais! Toks ypatingas šeštadienis mūsų mokykloje buvo spalio 17 d., kai sulaukėme išskirtinio svečio- Jurbarko kilusio žurnalisto, keliautojo, dokumentinių filmų autoriaus, televizijos laidų vedėjo, motociklininko, ekspedicijų ,,Nuo Baltijos iki Bengalijos", ,,Istorijos perimetrai" ir kitų teminių ekspedicijų dalyvio Rimo Bružo.

Pora valandų klausiantis kelionių įspūdžių prabėgo akimirksniu, o įspūdžiai- patys šilčiausi. Štai kokiomis mintimis pasidalino susitikimo dalyviai:

,,Nebuvau matęs žurnalisto sukurtų filmų apie kelionę, todėl buvo labai nauja, įdomu apie jas išgirsti. Ypač apie egzotiškus kraštus, kur tokiu netradiciniu būdu, motociklu, keliauja tikrai tik vienetai. Labai džiaugiuosi šiuo susitikimu." (Deivis)

,,Sužavėjo Rimo Bružo pasiryžimas imtis tokios kelionės. Manau, tam reikia daug drąsos." (Gabrielė Monika)

,,Manau, keliautojo alkis iššūkiams ir drąsa išbandyti naujus dalykus yra puikus pavyzdys mums visiems." (Ligita)

,,Buvo tikrai įdomu klausyti tiek daug patyrusio keliautojo. Aš jį klausiau ne pirmą sykį, bet kiekvieną sykį vis įdomiau ir įdomiau darosi klausyti. Labai smagu, kad tokie žmonės lankosi mūsų mokykloje." (Simona)

Esame dėkingi mūsų svečiui Rimui Bružui už susitikimą, kuris padeda augti. Kuris svajonėms suteikia sparnus. Įkvėpia drąsos bandyti, ieškoti, pažinti.

Lauksime naujų įspūdžių ir naujų susitikimų!