Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Praktika Vengrijoje, rekomenduojame... Spausdinti El. paštas
2019 m. Gegužės 30 d., Ketvirtadienis

erasmus

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos automobilių mechaniko programos mokiniai Gintaras Jasevičius, Raimondas Dumčius, Jonas Martinkaitis, Kazimieras Stiklius, Lukas Juozapavičius, Mantas Vyturys atliko 5 savaičių praktiką Vengrijoje pagal ERASMUS+ mobilumo projektą „Tarptautinė patirtis-profesinio mokymo kokybės užtikrinimas" Nr. 2018-1-LT01-KA102- 046714". Visi mokiniai praktiką atliko Oláh Service automobilių remonto įmonėje, Budapešte.

Mokiniai dirbo su naujausia technika ir įranga, tiksliaisiais matavimo prietaisais nustatinėjo automobilių dalių techninius parametrus, ardė ratus, juos keitė ir balansavo, montavo padangas, dirbo su diagnostine įranga. Mokiniams patiko darbuotojų darbo kultūra ir darbo metodai. Mokinius mokė ir daromą pažangą vertino kompetentingi meistrai bei paskirti mentoriai.

„Mūsų darbo vieta buvo aprūpinta nauja įranga bei įrengimais, moderni, tvarkinga. Meistrai labai kompetetingi ir geranoriški." (Jonas).

„Atlikti praktiką Budapešte man labai patiko" ( Mantas).

Projekto dalyviai įgijo ne tik naudingos profesinės, bet ir asmeninės patirties: savarankiškumo, laiko planavimo, gebėjimo prisitaikyti ir orientuotis svetimoje aplinkoje, socialinės patirties, patobulino anglų kalbų gebėjimus.

Po praktikos mokiniai turėjo laisvo laiko ir susipažino su Vengrijos kultūra ir Budapešto įžymybėmis, lankytinomis vietomis. Aplankėme Budapešto turgų, parlamentą, Budos ir Pestos pilis stovinčias ant Dunojaus upės krantų, senamiestį didelį ir gražų, muziejus, parkus, kalnus.

Nežinau nuo ko pradėti, bet Vengrijoje buvo labai smagu. Pamačiau daug gražių vietų, su kolegom daug ką aplankem, labai gerai kad susisiekimas labai greitas. Jei dar kas pasiūlytų tikrai neatsisakyčiau (Raimondas)

„Budapešte pamačiau daugybę nuostabių vaizdų kurie ilgam išliks atmintyje. Taip pat labai patiko vengrų kultūra, žmonės labai kultūringi ir mandagūs" (Mantas).

„Atvykus malonus pasitikimas, visi draugiški. Puikus transportas, metro, tramvajai, labai patiko! Patiko apgyvendinimas, gražūs apartamentai, vietovė, labai gražus kraštas" (Lukas).

„Vengrija yra gražiausia šalis, kurioje aš kada nors buvau. Vengrai yra labai malonūs ir geranoriški žmonės. Labiausiai man patiko kelionė aplink miestą ir į kalnus su savo kambarioku. Vengrija turi daug nuostabių vietų, kuriose mes buvome. Viskas Vengrijoje buvo puiku" (Jonas).

„Man patiko labai lengva susisiekimo sistema, ramūs žmones. Be to labai skanus maistas" (Kazys).

Jonas Martinkaitis, Ramūnas Siniauskas