|
2026-06-08 - 12
|
Pamokų laikas
8.00 – 8.458.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
Pietų pertrauka 11.30 – 12.00
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Kviečiame į mūsų mokyklą!
| Mokinių savivaldų konferencija |
|
|
| 2026 m. Kovo 04 d., Trečiadienis |
|
Kovo 3 d. mokyklos Mokinių tarybos atstovai: Aurimas Gailius, Milda Bertašiūtė, Augustė Radzevičiūtė, Luka Matijošaitytė ir Goda Alaunytė dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos organizuotoje respublikinėje konferencijoje „Kaip įtraukti pasyvius mokinius į mokyklos veiklas ir ne tik?“, kurioje kartu su bendraamžiais iš visos Lietuvos ieškojo būdų, kaip pažadinti mokinių aktyvumą. Renginio metu mokiniai kartu analizavo opią problemą: kodėl dalis mokinių lieka pasyvūs? Diskusijų metu buvo ieškoma ne tik priežasčių, bet ir praktinių sprendimų, kaip sudominti tuos, kurie dažniausiai lieka nuošalyje, bei kaip sukurti mokykloje aplinką, kurioje kiekvienas jaustųsi drąsiai, realizuodamas savo idėjas. Mūsų mokyklos mokiniams ši patirtis buvo itin naudinga – parsivežtos įžvalgos ir nauji metodai padės stiprinti mūsų mokyklos mokinių savivaldą bei skatinti bendruomeniškumą. Dėkojame Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinių tarybai už puikią iniciatyvą ir galimybę dalintis patirtimi! Rasa Domeikienė,
View the embedded image gallery online at:
https://stvm.lt/naujienos/1714-mokini-savivald-konferencija#sigFreeIdf09313698e |
















