Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-06-17 - 21

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Profesinio meistriškumo konkursai Raseinių technologijos ir verslo mokykloje Spausdinti El. paštas
2023 m. Gegužės 11 d., Ketvirtadienis

2023 m. gegužės 4 d. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje vyko 2022-2023 m. m. mokykloje vykdomų profesinio mokymo programų regioniniai profesinio meistriškumo konkursai: apskaitininko, automobilių mechaniko, socialinio darbuotojo padėjėjo, slaugytojo padėjėjo, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo, virėjo.

Bendrame renginyje dalyvavo ir konkursuose varžėsi: Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Tauragės profesinio rengimo centro, Mažeikių politechnikos mokyklos, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bei Raseinių technologijos ir verslo mokyklos mokinių komandos.

Smalininkų technologijos ir verslo mokyklos mokiniai dalyvavo:

  • Virėjų profesinio meistriškumo konkurse, konkursantams reikėjo sudaryti technologinę kortelę ir pagaminti paukštienos krūtinėlės šaltąjį patiekalą su garnyru ir padažu. Komisijai susumavus balus, mūsų mokyklos 1v grupės mokiniai, Eglė Gaižauskaitė ir Robertas Budrikas, užėmė III vietą.
  • Apskaitininko profesinio meistriškumo konkurse, Pak grupės mokinė Dovilė Marčinskaitė ir Tak grupės mokinė Indrė Ryliškė, užėmė III komandinę vietą.
  • Transporto priemonių remontininko (automobilių mechaniko) konkurse, dalyvavo 2am grupės mokiniai Maidas Lazdauskas, Gustas Stanatis ir Domantas Girdžius.
  • Slaugytojo padėjėjo profesinio mokymo programos, Psp grupės mokinės Saida Burnelaitienė ir Justė Vadapolienė užėmė I komandinę vietą.
  • Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos, 1Tsd grupės mokinių Eglės Juknevičienės ir Dalios Stankaitienės komanda „Mes galim“ užėmė III vietą.

Dėkojame mokiniams ir profesijos mokytojams už gerus rezultatus.

Valdoreza Stulgaitienė,
profesinio mokymo skyriaus vedėja