Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-05-27 - 31

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

26-oji tarptautinė imitacinių bendrovių mugė Spausdinti El. paštas
2023 m. Gegužės 09 d., Antradienis

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos imitacinė bendrovė (IB) „Aitvaras“ 2023 m. gegužės 4 d. dalyvavo 26 kartą organizuotoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Kūrybiškumas – raktas darnaus verslo sprendimams“, vykusioje Kauno kolegijos Verslo fakultete. Į renginį susirinko imitacinės bendrovės iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų ir per Teams programėlę prisijungė komandos iš Austrijos, Ispanijos ir Belgijos.

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklą atstovavo būrelio „Verslauk imitacinėje bendrovėje „Aitvaras“ nariai, biuro administratoriaus modulinės profesinio mokymo programos mokiniai: Gerda Stanaitytė, Meda Valinčiūtė, Asta Sakalauskienė, Mantas Adomukaitis, Matas Lukoševičius, Julius Merzlikinas.

Mugės metu mokiniai dalyvavo konkurse „Ateities produktas“, dirbo su lankytojais/pirkėjais stende, dalyvavo nuotolinėje prekybos sesijoje su užsienio šalių imitacinėmis bendrovėmis.

Dalyvių komandas vertino kompetentinga komisija: įmonių vadovai, valstybinių organizacijų, Simulith centro atstovai.

Mūsų mokyklos komanda už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tapo Bronzine mugės komanda ir gavo diplomą kaip daugiausia pardavimo sandorių sudariusia imitacine bendrove.

Šis renginys mums visiems buvo ne tik sunkus iššūkis, bet ir neįkainojama nauda - gavome naudingos informacijos, galėjome tobulinti bendravimo įgūdžius, mokėmės kūrybiškai organizuoti veiklą, pateikti reklamines idėjas.

Zita Sakavičienė,
Būrelio „Verslauk imitacinėje bendrovėje „Aitvaras“ vadovė