Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Atvirų durų diena Spausdinti El. paštas
2023 m. Balandžio 03 d., Pirmadienis

Kovo 29 d. mokykloje vyko Atvirų durų diena, į kurią atvyko apie 120 regiono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių bei jų mokytojai, ugdymo karjerai specialistai.

Ką tik atvykę svečiai galėjo sudalyvauti linksmoje fotosesijoje „Pasimatuok profesiją“ – nusifotografuoti su įvairiais atskiras profesijas simbolizuojančiais daiktais, įrankiais: virėjo samčiu, automechaniko raktu, suvirintojo apsauginiu šalmu, siuvėjo metru, biuro administratoriaus spausdinimo mašinėle, apskaitininko medine „skaičiavimo mašinėle“ ir kita.

Atvirų durų diena prasidėjo nuotaikinga pamoka „Mano karjeros pradžia. Nuo ko pradėti?“ aktų salėje. Dalyviai pagal mūsų mokyklos mokinių pasirodymus turėjo atspėti, kokią profesiją atstovauja, vaizduoja. Taip pat buvo supažindinta, kokia praktinė veikla laukia pagal atskiras švietimo sritis.

Antrojoje atvirų durų dienos dalyje vyko praktiniai užsiėmimai bei susipažinimas su praktinio mokymo vietomis. Inžinerinėje ir transporto srityje mokiniai susipažino su sportiniais automobiliais Audi QUATTRO COUAPE, MBW E30 bei kartingais, su automobilio elektroninių valdymo sistemų diagnostikos įrengimais, pabandė atlikti šaltkalviškus darbus. Susidomėję virėjo profesija, dalyvavo praktinėje veikloje „Laiko takas į praeitį...“ ir kepė etnografinius sausainius, o besidomintys siuvėjo profesija – susipažino su eko mada ir siuvo maišelį. Socialinės gerovės ir sveikatos priežiūros srityje profesijos mokytojos supažindino su programų įgyvendinimo praktinio mokymo vietomis bei ko mokosi mokiniai šiose programose, kokios įsidarbinimo galimybės. Verslo ir administravimo srityje svečiai turėjo galimybę susipažinti su apskaitininko bei biuro administratoriaus programomis bei jų įgyvendinimo praktinio mokymo vietomis.

Atvirų durų dienos dalyviai apsilankė bei išbandė sportinius gebėjimus mokyklos sporto salėje, neformaliojo švietimo amatų dirbtuvėlėse „Velykų belaukiant...“

Džiugu, kad atvirų durų dienos laikas svečiams mūsų mokykloje buvo kupinas įspūdžių ir atsisveikinant visų nuotaika buvo puiki!

Vida Nenortienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

View the embedded image gallery online at:
https://stvm.lt/naujienos/1430-atvir-dur-diena#sigFreeId9a052cf6b8