Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Mokytojo diena Smalininkų TVM Spausdinti El. paštas
2020 m. Spalio 07 d., Trečiadienis

Akimirksniu prabėgo pirmasis rudens mėnuo. Spalio 5-oji, Tarpatautinė Mokytojo diena, lyg trumpas atokvėpis po mokslo metų pradžios darbų ir rūpesčių.

Jau nuo ankstyvo šventinio ryto Smalininkų TVM mokinių tarybos nariai laukė į mokyklą atskubančių mokytojų. Juos pasitiko smagi muzika ir simbolinės būsimų siuvėjų sukurtos dovanėlės. Visi išsiskirstė po klases, o po pietų susirinko į kūrybinę pamoką, kurią organizavo ir vedė Mokinių tarybos mokiniai.

Pamoką pradėjo mokyklos direktorė Ina Budrienė. Buvo pagerbti ir apdovanoti mokyklos mokytojai: Rūta Danielienė - už mokinio paruošimą respublikiniam kalbos konkursui "What I know Great Britain?", Laimutė Čepukonienė - už mokinių paruošimą ir dalyvavimą Jurbarko rajono ugdymo įstaigų mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencijoje "Rašyti - tai duoti ką nors nauja, dvasiška", Lina Šakaitytė, Soneta Mačiulaitienė, Algirdas Astašauskas, Stasys Zdanavičius - už mokinių paruošimą ir dalyvavimą regioniniuose profesinio meistriškumo konkursuose, Saulius Svylas ir Zita Sakavičienė - už mokinių paruošimą ir dalyvavimą respublikiniuose profesinio meistriškumo konkursuose.

Pasveikinę kolegas, mokytojai buvo paprašyti trumpam pamiršti savo kasdienius darbus, rūpesčius ir pabūti mokiniais. Daug šypsenų, linksmo juoko skambėjo mokykloje, kai mokiniai pakvietė mokytojus į kūno kultūros pamoką. Pagal linksmą muziką pasportavę ir pasišokę, mokytojai ėmėsi kūrybinės užduoties- piešė, karpė, klijavo ir sukūrė akląjį mokytojų kolektyvo draugišką šaržą. Tiek smagių emocijų sukėlė paslapties atskleidimas, kai mokytojai nuėmė lapelius, slėpusius kolegų veidus, ir pamatė, kam jie sukūrė draugišką šaržą. Vėliau mokytojai dalyvavo muzikos pamokoje, kur visi smagiai komandomis varžėsi dainuodami karaokė. Šventinę dieną mokykloje buvo įkurta improvizuota stiliaus ir foto studija, kur mokytojams buvo pasiūlyta įsikūnyti į įvairiausius personažus ir dalyvauti foto sesijoje. Už aktyvų dalyvavimą kūrybinėje pamokoje mokytojai buvo apdovanoti ir, pasidžiaugę mokinių sukurta video medžiaga apie mokyklą ir jos kolektyvą, linksmai nusiteikę išdardėjo į Mociškių palivarką, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Lietuvininkų valgių ypatumai".

Palivarke mokytojus sutiko tautiniais rūbais pasipuošę šeimininkai. Svečiai buvo gardžiai pamaitinti, išgirdo daug įdomių dalykų ne tik apie lietuvininkų valgius, bet ir apie savitus jų papročius, gyvenimo būdą.

Pasidžiaugę puikia Mociškių palivarko aplinka ir gražiu, šventiškai maloniu, šiltu oru, padėkoję šeimininkams ir sulaukę kvietimo atvykti dar, mokytojai pasuko namo.

Diena buvo pilna įspūdžių ir šypsenų, linksmo juoko.