Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2024-05-27 - 31

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
Mano dienynas
PMIS
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
lt72

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Gimnazija Spausdinti El. paštas

2008 m. rugpjūčio 29 d. mokyklos direktoriaus įsakymu Nr. V-289 "Dėl gimnazijos skyriaus steigimo", Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje įsteigtas gimnazijos skyrius.

Į gimnazijos skyrių priimami asmenys, įgiję pagrindinį išsilavinimą ir siūloma mokytis vidurinio ugdymo programoje kartu su pasirinkta pirminio profesinio mokymo moduline programa (2,5-3 m. trukmės): transporto priemonių remontininko, virėjo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ar kita patrauklia programa.

Mokiniai gimnazijos skyriuje dvejus metus kartu su profesijos moduliais mokosi vidurinio ugdymo programos dalykų: lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, užsienio kalbų, istorijos/geografijos, biologijos/fizikos, fizinio ugdymo, dailės, dorinio ugdymo ar kitų teikiamų pasirinktų dalykų.

Gimnazijos skyriaus 1 kurso mokiniai dalyvauja Nacionalinės švietimo agentūros organizuojamuose tarpiniuose patikrinimuose, 2 kurse renkasi brandos egzaminus. Sėkmingai baigę vidurinio ugdymo programą ir išlaikę brandos egzaminus, įgyja vidurinį išsilavinimą ir gauna brandos atestatą.

Trečiaisiais metais mokosi tik profesinio mokymo programos modulių, atlieka praktiką realioje darbo vietoje ir, sėkmingai dalyvavę įgytų kompetencijų vertinime, gauna profesinio mokymo diplomą, liudijantį įgytą profesinę kvalifikaciją pagal pasirinktą profesinio mokymo programą.

Mokinys, baigęs 10 klasių ir įgijęs pagrindinį išsilavinimą, įstojęs mokytis į mokyklos gimnazijos skyrių modulinę profesinio mokymo programą kartu su vidurinio ugdymo programa, po 2,5 ar 3 metų, būdamas 20-21 metų, tampa kvalifikuotu darbuotoju, kartu įgijusiu ir vidurinį išsilavinimą. Jis gali rinktis darbinę karjerą arba tęsti mokymąsi kolegijoje, universitete.

Asmenys, anksčiau įgiję pagrindinę išsilavinimą ir savo laiku nesiekę/neįgiję vidurinio išsilavinimo, taip pat gali mokytis mokyklos gimnazijos skyriuje ir įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su profesine kvalifikacija.

 

Dokumentai:

Vidurinio ugdymo tvarkos aprašas

Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimo tvarkos aprašas

Tarpiniu patikrinimu ir brandos egzaminu organizavimo tvarkos aprašas

Tarpiniu patikrinimu ir brandos egzaminu organizavimo tvarkaraštis

Naudingos nuorodos:

BRANDOS EGZAMINAI

2024-2025 M. PASIEKIMŲ PATIKRINIMAI

VIDURINIO UGDYMO BENROSIOS PROGRAMOS

SKAITMENINĖS MOKYMO PRIEMONĖS

SKAITMENINĖS MOKYMO APLINKOS IR ĮRANKIAI