Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-01-21 - 25

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Studijos 2018: informatyvu, kūrybiška, dinamiška Spausdinti El. paštas
2018 m. Vasario 11 d., Sekmadienis

2018 metų vasario 8 dieną mūsų mokyklos atstovai: 2 pv4 grupės mokinė Virginija Legačinskienė, 2 pv4 grupės mokinė Viktorija Stanevičiūtė, 2 am grupės mokinys Paulius Bosas, 2 am grupės mokinys Jonas Martinkaitis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Nenortienė, gimnazijos skyriaus vedėja Valdoreza Stulgaitienė, ugdymo karjerai organizatorė Vidmanta Paulavičienė, - vyko į Vilnių ir dalyvavo tarptautinėje 16- oje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje ,,STUDIJOS 2018".

Įsikūrę „Renkuosi profesiją" salėje, atstovavome Kauno regiono profesines mokyklas, dalindami informacinius lankstinukus. Tai naujas, šiuometinės parodos projektas, skirtas jaunimui nuo 14 metų. Čia buvo pristatomas platus Lietuvos darbo rinkoje įgyjamų profesijų spektras. Greta interaktyvių ekspozicijų veikė ekspertų zonos, seminarų ir paskaitų erdvės.

Karjeros planavimo mugėje vyko ir nacionaliniai profesinio meistriškumo konkursai, kuriuose savo įgūdžius ir kūrybiškumą demonstravo virėjo bei automechaniko specialybių mokiniai iš skirtingų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Konkursų dalyviai dirbo su realia restoranų virtuvių ir autoservisų įranga. Turėjome išskirtinę progą stebėti mūsų mokyklos 3 am grupės mokinio Giedriaus Jocevičiaus užduočių atlikimo akimirkas Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Geriausias jaunasis automechanikas 2018".

Suspėjome pabuvoti Lietuvos ir užsienio šalių aukštųjų mokyklų salėse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais, pasidalinti informaciniais spaudiniais.

Ilgiau užtrukome naujoje parodos salėje „Renkuosi pažangią Lietuvą", kurioje buvo pristatomos perspektyvios, aukštos kvalifikacijos specialistų poreikį atitinkančios specialybės, demonstruojami pažangūs technologiniai sprendimai, inovacijos ir mokslo idėjos. Čia taip pat atvirai ir aiškiai buvo diskutuojama apie tai, kokio mokytojo reikia, kas yra geras mokytojas ir kas yra ta ,,technologiškai pasikausčiusi Lietuvos valstybės šimtmečio dabartinė karta", besilankanti studijų parodoje. Atsakymas jau buvo išgirstas LR Švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės parodos atidarymo sveikinimo kalboje: „Kuo daugiau jaunas žmogus turi informacijos, tuo lengviau jam atsakyti į klausimą, kur stoti. Ši paroda tinkamiausia vieta užduoti klausimus". Tai - ,,ĮJUNKIME ATEITĮ!"

Ugdymo karjerai organizatorė
Vidmanta Paulavičienė