Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2017-10-23 - 27

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU
EMP

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla
„MoMoLab" – Smalininkuose Spausdinti El. paštas
2017 m. Spalio 20 d., Penktadienis

Mobili mokslinė laboratorija apsilankė ir Jurbarko rajone. Mobiliosios mokslinės laboratorijos, arba kitaip vadinamos „MoMoLab", apsilankymo mokyklose tikslas – populiarinti gamtos ir inžinerijos mokslų sritis, motyvuoti mokinius užsiimti tiriamąja veikla, sudaryti sąlygas mokiniams atskleisti savo gebėjimus tyrinėti aplinką ir gamtą moksliniais metodais.

Spalio 18-19 dienomis Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinėje ir Smalininkų technologijų ir verslo mokyklose apsilankiusioje laboratorijoje mokiniai susipažino su jaunojo tyrėjo veiklų galimybėmis. Edukacinės programos metu mokiniai sužinojo apie mokslo naujoves, stebėjo mokslinius eksperimentus, demonstracijas. Visi turėjo galimybę stebėti lazerines technologijas ir lazerių panaudojimo galimybes.

Iš viso laboratorijoje apsilankė virš dviejų šimtų mokinių ir mokytojų. Mokiniai atvyko ir iš kitų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų. Vykdyta veikla sudomino ne tik jaunuosius tyrėjus, bet ir jų mokytojus.

Laboratorijoje yra sąlygos daryti fizikos, biologijos, gamtos mokslų, elektronikos ir robotikos tyrimus. Mobilios mokslinės laboratorijos vizitus organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Projektų vadovė
Vanda Stonienė

View the embedded image gallery online at:
http://stvm.lt/pradzia#sigFreeIdfbcf25ded1

 
Integruota profesijų pažinimo pamoka Spausdinti El. paštas
2017 m. Spalio 17 d., Antradienis

Spalio 13 d. mokykloje lankėsi Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos devintokai. Kartu su technologijų mokytoja Vida Povilauskiene jie dalyvavo profesijų pažinimo pamokoje.

Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su apskaitininko ir kasininko, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo profesinio mokymo programų mokytojomis Lina Šakaityte, Zita Sakavičiene, Soneta Mačiulaitiene, Vida Nenortiene. Atliktas praktines užduotis imitacinėje bendrovėje "Aitvaras" ir verslo organizavimo laboratorijoje - kavinėje "Pertrauka" lydėjo gera nuotaika ir refleksijos potyriai.

Tai tik pradžia... Su mokytoja Vida Povilauskiene aptarėme ugdymo karjerai temas sekantiems užsiėmimams. Malonu, kad mokomųjų dalykų tarpusavio ryšių suradimas ir integravimas leis mokiniams suvokti savęs pažinimo svarbą profesinei karjerai.

Ugdymo karjerai organizatorė
Vidmanta Paulavičienė

View the embedded image gallery online at:
http://stvm.lt/pradzia#sigFreeIdec6572763a

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 4