Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-04-22 - 26

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Angelų vaikai – su meile Jums Spausdinti El. paštas
2018 m. Balandžio 10 d., Antradienis

2018 m. balandžio 8 d. nuo 11 iki 15 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliavo šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio mugė – paroda ,,Angelų vaikai – su meile Jums". Mugėje, kartu su ugdytiniai iš specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos, dalyvavo ir savo darbelius pristatė mūsų mokyklos mokiniai: Kristalė Antanaitytė, Andrėja Girdžiūtė, Eglė Juknelytė, Silvija Morkeliūnaitė, Jonas Levulis, Aldas Kvedys, Aurimas Norkaitis ir Žygintas Višinskas. Mokinius lydėjo pedagogai: Vida Galvelienė, Alina Petravičienė ir Vygaila Štulas.

Į mugę mokyklos atstovai vežėsi floristikos, medžio dirbinius, kitas malonias smulkmenas.

Nuotaikingą Atvelykio šventę papildė muzikinė programa, iliuzionistų pasirodymai, kūrybinės dirbtuvės, gyvūnėlių paroda, tradiciniai žaidimai ir margučių ridenimo varžytuvės.

Pasirodė tautinių ir „Uniq Dance" šokių kolektyvai, muzikiniai ansambliai. Šventinę nuotaiką kūrė TV3 muzikos šou X-Faktorius dalyviai, iliuzionistas Mantas Wizard, cirko triukais stebino Viačeslavas Mickevičius, o dosnusis Miroslavas vaišino cukraus vata.

Renginio metu buvo ir daugiau veiksmo: Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Jaunųjų kinologų būrelio mokiniai kartu su vadove ir būrelio keturkojais asistentais Margiu ir Vėtra pristatė pavasarines sportines veiklas visai šeimai, veikė ,,Dogspoto" kampelis bei „Mini Cooper" rengiamos kūrybinės dirbtuvės.

Visi kartu dainavome dainas, žaidėme žaidimus, sukome tradicinius ratelius, ridenome margučius, juk Atvelykis – Mažųjų Velykėlės!

Mokytoja
Vida Galvelienė