Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-07-06 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Parodoje "Studijos 2019" Spausdinti El. paštas
2019 m. Vasario 10 d., Sekmadienis

Vasario 7 d. mokinių ir profesijos mokytojų komanda lankėmės 17-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2019“, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

Stebėjome įspūdingą parodos atidarymą. Parodos moto - „Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“. Įsiminė švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus išsakytas palinkėjimas: „Reikia nebijoti pirma tapti maestro pasirinktoje profesinėje srityje. O paskui visi keliai atviri – tiek į kolegijas, universitetus ar tarptautines studijas. Gebantis save realizuoti žmogus yra klestintis žmogus, o iš klestinčių žmonių susidaro klestinti visuomenė.“

Žavėjomis STEAM ekspozicijoje pristatomais naujausiais Lietuvos aukštosiose mokyklose sukurtais inovatyviais produktais, išradimais, inžineriniais, aviaciniais, kūrybinių industrijų ir kt. projektais.

Aplankėme kolegas – profesinių įstaigų atstovus karjeros planavimo mugėje „RENKUOSI PROFESIJĄ“, kur pristatomas platus spektras aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje Karjeros planavimo mugės tikslas – didinti profesinio mokslo Lietuvoje prestižą, stiprinti jaunimo mokymosi motyvaciją, pristatyti karjeros galimybes ir perspektyvas, baigus profesinę mokyklą.

Stebėjome nacionalinius profesinio meistriškumo konkursus: geriausio jaunojo automechaniko, floristo, kirpėjo, visažisto. Konkursai organizuojami pagal tarptautinio konkurso modelį. Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias automechanikas 2019“ finale dalyvauja ir mūsų mokyklos mokinys Evaldas Dravininkas (3am gr.). Palinkėjome jam sėkmės per visas 3 konkurso dienas!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vida Nenortienė