Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-05-20 - 24

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Klaida
  • JFolder::files: Kelias nėra katalogas:
notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/naujienos/2018/2018-12-01-AIDS-diena
Paminėjome AIDS dieną Spausdinti El. paštas
2018 m. Gruodžio 05 d., Trečiadienis

Gruodžio 1-oji – pasaulinė AIDS diena minima nuo 1988 metų. Šiais metais sukanka 30 metų, kai buvo užregistruotas pirmasis šios ligos atvejis Lietuvoje. AIDS kampanijos šūkis šiais metais „Gyvenk pozityviai – žinok savo būklę dėl ŽIV".

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras jau kelinti metai iš eilės kviečia mokyklas ir kitas organizacijas paminėti šią dieną protmūšiu. Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir mūsų mokyklos gimnazistai. Gruodžio 4 dieną susirinko keturios gimnazijos skyriaus komandos kartu su savo grupių vadovais bei dalykų mokytojais į protų mūšį „AIDS: geriau žinoti". Aišku, svarbiausias tikslas buvo kuo daugiau sužinoti apie klastingą virusą ir jo sukeliamas ligas, bet norėjosi ir pasivaržyti tarpusavyje, išbandyti save: ar pakankamai žinome apie ŽIV ir AIDS.

Mokiniai sužinojo naujausius statistinius duomenis apie ŽIV ir AIDS paplitimą, apie šių ligų keliamas grėsmes bei požymius, į kuriuos verta atkreipti dėmesį bei greitus ir sudėtingesnius ŽIV nustatymo testus.

Palaikydami tuos, kurie kovoja prieš užsikrėtusių ŽIV virusu stigmatizavimą bei diskriminavimą, komandų nariai segėjo raudonus kaspinėlius – pasaulinės AIDS dienos simbolius, kurie buvo sukurti 12 Niujorko menininkų.

Komandos šauniai atsakinėjo į klausimus, bet protų mūšio nugalėtoja tapo 1v grupės komanda: Leveckytė Eglė, Juozaitytė Deimantė, Majauskaitė Erika, Atkočaitytė Gabija bei jų grupės vadovė Čiuplienė Rūta. Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis, o komanda – nugalėtoja ir nedideliu saldžiu prizu.

Socialinė pedagogė
Laima Stanaitienė

{gallery}naujienos/2018/2018-12-01-AIDS-diena{/gallery}