Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-03-18 - 22

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Atidarytas projekto „Jaunimas Gali" pirmasis sezonas Spausdinti El. paštas
2018 m. Lapkričio 07 d., Trečiadienis

Per rudens atostogas Kėdainiuose šurmuliavo projekto „Jaunimas Gali" pirmojo sezono atidarymo renginys – krepšinio šventė, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Įspūdingoje Kėdainių arenoje įvairiose krepšinio rungtyse varžėsi daugiau nei 300 programoje dalyvaujančių vaikų iš įvairiausių Lietuvos miestų, miestelių bei kaimų. Šventėje kartu su programos auklėtiniais varžėsi bei pramogavo ir Kėdainių sporto centro jaunieji krepšininkai.

Renginio metu komandos ne tik demonstravo krepšinio įgūdžius, kuriuos daugiau nei mėnesį tobulino kartu su programos treneriais, tačiau taip pat turėjo neįtikėtiną progą iš arti susipažinti su daugeliui pavyzdžiu tapusiomis asmenybėmis.

Su programos dalyviais bei Kėdainių jaunimu diskusijoje „Tu Gali" žymus Lietuvos Dakaro lenktynininkas Benediktas Vanagas, pasiūlęs temą „Mokytojas/Socialinis darbuotojas/Superherojus", pasidalijo jaunimą motyvuojančia, įkvepiančia veikti patirtimi.

Iškart po susitikimo su žymiu Lietuvos lenktynininku jaunuoliai dalyvavo šokių pamokoje su tiesiai iš Jungtinių Amerikos valstijų į šventę atvykusia Amerikos lietuve, šokių kompanijos „Confidance Chicago" įkūrėja Žiba Sidryte, kuri ne tik pademonstravo šokio meną, bet ir pasidalijo gyvenimo ir sėkmės istorija. Smagiausia dalis buvo renginio metu sukurtas flashmob šokis.

Socialinio projekto „Jaunimas Gali" auklėtinių sportines rungtis stebėjo ir BC Kėdainių „Nevėžio" krepšininkai, kurie negailėjo patarimų jauniesiems krepšininkams, o ir patys dalyvavo rungtyse. Išalkę šventės dalyviai turėjo išskirtinę progą pasivaišinti AB „Kauno Grūdai" skirtais užkandžiais.

Tai buvo pirmasis socialinio projekto „Jaunimas Gali" renginys, ,su kuriuo finišavo programos krepšinio dalis. Visi programos dalyviai šiuo metu jau pradėjo tobulinti lėkščiasvydžio įgūdžius, o po dviejų mėnesių dar kartą susitiks dideliame programos renginyje ir susirungs tarpusavyje, tik šįkart – lėkščiasvydžio aikštelėje. Per metus jaunuoliai susipažins net su 4 sporto šakų pagrindais, susiras daugiau nei 300 draugų visoje Lietuvoje ir semsis patirties, išminties ir motyvacijos siekti užsibrėžtų tikslų iš daugybės žymių savo srities profesionalų.

Kūno kultūros mokytojas
Karolis Vančys