Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-07-01 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Estrados ir džiazo muzikos stovykla „Nauji vėjai" užbaigta įspūdingais koncertais Jurbarke ir Smalininkuose Spausdinti El. paštas
2018 m. Liepos 18 d., Trečiadienis

Visą praėjusią savaitę, nuo liepos 5 iki 13 dienos, Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje šurmuliavo estrados ir džiazo muzikos stovykla „Nauji vėjai", sukvietusi ne tik mūsų krašto jaunimą, bet ir suaugusiuosius, besidominčius šiomis muzikos srovėmis.

Kaip sakė stovyklos sumanytojai, Jurbarko kultūros centro vokalinės instrumentinės studijos „Jada" vadovas Gytis Gvozdas ir koncertmeisteris Vytis Binkauskas, stovyklos tikslas buvo skatinti susidomėjimą estradine ir džiazo muzika Jurbarko rajone, tobulinti vietos muzikantų atlikimo kompetencijas bei vienyti įvairaus amžiaus atlikėjus.

Stovykloje dalyvavę profesionalūs muzikantai Vytautas Bložė (trimitas), Viačeslav Krasnopiorov (mušamieji), Julija Rušinskytė (vokalas), Albinas Gražulis (trombonas) suteikė galimybę tiek vaikams ir jaunimui, tiek suaugusiems Jurbarko krašto gyventojams – mėgėjams ir profesionalams – susipažinti su naujausiomis grojimo metodikomis, tobulinti atlikimo techniką.

Stovykloje buvo ne tik rimtai ir sunkiai dirbama, bet ir pramogaujama: stovyklautojai plaukiojo laivu, lankėsi Smalininkų tankodrome bei kartodrome.

Na, o jau turimas bei stovyklos metu įgytas kompetencijas jos dalyviai plačiajai publikai pademonstravo dviejuose koncertuose: liepos 12-ąją – Jurbarko kultūros centre, o liepos 13-ąją – Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos salėje.

Žiūrovus sužavėjo būgnininkų atlikti afrikietiški ritmai, puikios jaunosios „Jados" vokalistės: šiemet baigusi gimnaziją ir studiją paliekanti Ieva Sapronaitytė bei neseniai studijoje pradėjusi dainuoti Augustė Pocevičiūtė, ir visi nuostabūs vokalinės instrumentinės studijos „Jada" muzikantai.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje visą savaitę skambėjo muzika ir jį vainikavo toks gražus estradinę ir džiazo muziką populiarinantis renginys.

Jurbarko kultūros centras