Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-01-21 - 25

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Savęs pažinimas įtakoja profesijos pasirinkimą Spausdinti El. paštas
2018 m. Gegužės 14 d., Pirmadienis

Kiekvienas iš mūsų esame saviti ir unikalūs, mokėdami įžvelgti savo gabumus, vertybes ir interesus. Apie tai pasikalbėjome su 1am grupės mokine Kamile Girdžiūte.

2017 metais, baigusi Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinę mokyklą, pasirinko inžinerijos ir inžinerinės profesijos kryptį, konkrečiau - automobilių mechaniko profesinio mokymo programą su vidurinio ugdymo programa mūsų mokykloje.

Kamilė noriai pasakoja apie įgytus automechaniko potyrius artimoje vaikystės aplinkoje: senelio ir tėtės garažuose, servise. Mergina domisi automobilių markėmis ir modelių katalogais, kaip Audi, BMV, Volkswagen. Mėgsta stebėti automobilių lenktynes, su šypsena mena senelio pirmąsias mašinos vairavimo pamokas... ir laukia asmeninio aštuonioliktojo gimtadienio, kad galėtų išsilaikyti B vairuotojo kategoriją.

Dar kartą su Kamile susitikome automobilių sandaros praktinio mokymo užsiėmime, kurį vedė vyresnysis profesijos mokytojas Algirdas Astašauskas. Pasak mokytojo, ,,mokinė yra darbšti, motyvuota, stengiasi gerai atlikti praktines užduotis, daugiau laiko reikėtų skirti teorijos pamokoms". Tai pradžia, Kamile: per 3 mokslo metus įvaldysi daugelį specialybės pažinimo testų taip, kaip išmokai derinti bendruosius mokymosi dalykus gimnazijos skyriuje bei atlikti seniūnės pareigas, susitariant su keliomis dešimtimis 1 am grupės vaikinų! Vaikinai šioje grupėje mokosi, baigę Jurbarko, Šakių rajonų, Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas.

Kurti savo gyvenimo sėkmės istoriją, Kamilei Girdžiūtei padeda sportinė valia ir ryžtas. Apie jos sportinius pasiekimus mes skaitome rajono spaudoje. Pasirodo, kad prieš ketverius metus, kiekvieną savaitę ji treniruojasi dziudo, lengvosios atletikos treniruotėse, o jos pastangas lydi apdovanojimai. Įsiminė Kamilės ištarta frazė, kad ,,aš nesididžiuoju tuo, ką pavyko pasiekti sporte, o labiau koncentruojuosi į tai, ko nepadariau..."

Savo ateitį mergina sieja su karjera Policijos mokykloje arba sieks tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus kvalifikacijos. Bet kuriuo atveju – neabejojam ir pritariam tavo, Kamile, svajonėms!

Dešimtokai ir abiturientai!

Šiuometinis stojančiųjų mokinių prašymų registravimo startas bus įjungtas birželio 1 dieną per LAMA BPO sistemą http://profesinis.lamabpo.lt/.

Jei Jus domina automobiliai ir jų sandara, diagnozuojamos ir remontuojamos jų gedimų ,,ligos", - kviečiame mokytis automobilių mechaniko profesijos mūsų mokykloje! Tai reikalinga, naudinga, kasdieniška profesija, numatanti geras įsidarbinimo ar verslo kūrimo prognozes.

Automobilių mechaniko profesinio mokymo programa mūsų mokykloje turi gilias istorines tradicijas. Technikai-mechanikai pradėti ruošti 1954 metais, tuometiniame Smalininkų žemės ūkio mechanizacijos technikume.

Šiais mokslo metais mokiniai mokosi keturiose automobilių mechaniko profesinio mokymo programos grupėse su pagrindiniu/viduriniu išsilavinimu. Mokykloje dirba didelę profesinę patirtį sukaupę mokytojai. Jų paruošti mokiniai dalyvauja/laimi tarptautiniuose ir respublikiniuose ,,Geriausio jaunojo automechaniko", nacionaliniuose ,,Automobilių kėbulų remontininko" konkursuose. Neatsilieka ir mokyklos jaunieji vairuotojai, pastoviai lyderiaujantys Lietuvos mokinių konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose" .

1 am grupės mokiniai kviečia: mokykimės kartu. Tai – mūsų laikas!

Ugdymo karjerai organizatorė
Vidmanta Paulavičienė