Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-01-21 - 25

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Dalyvavome Jurbarko miesto ir veslo dienoje 2018 Spausdinti El. paštas
2018 m. Gegužės 07 d., Pirmadienis

Pristatėme Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vykdomas veiklas: reklamavome profesinio mokymo programas, siūlėme įvairius mokinių gaminius, pagamintus būreliuose – papuošalus, medžio drožinius, metalo kaldinius.

Jurbarko Kauno gatvėje veikė mobili Smalininkų TVM Monetų kalykla. Vyriausiasis kalvis, 2am grupės mokinys Evaldas Dravininkas čia ir dabar galėjo įvykdyti kiekvieno norą – nukaldinti vardinę monetą su mūsų mokyklos logotipu.

Evelina Budrytė, pirmojo kurso apskaitininkė kasininkė, buvo pasiruošusi būsimai Mamos dienai – atsivežė Dailės būrelyje pagamintų spalvingų gėlių. Arūnės Stanaitytės Meno galerijoje galima buvo išsirinkti sau asmeniškai ar dovanai Netradicinių menų būrelyje pagamintų papuošalų. Specialiojo skyriaus mokiniai pristatė medžio drožinius. Paveikslų galeriją, nusidriekusią iki pat mugės gatvės pabaigos, pristatė Svenas Kavaliauskas, kuris, baigęs Smalininkų TVM, gražiai įprasmina savo hobį tapybai, piešimui.

Mokinių komanda – Karina Andriukaitytė, Karolina Stasiūnaitytė, Greta Galbuogytė, Airidas Banaitis – dalinosi informacija apie Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje teikiamas profesinio mokymo paslaugas.

Jurbarko miesto ir verslo dienoje dalyvaujame jau dešimtąjį kartą. Tai puiki pažintinė proga pristatyti savo mokyklą.

Mes, mokytojai, dėkojame savo mokiniams, deramai pristačiusiems mokyklą.

Neformaliojo švietimo organizatorė
Gražina Martišienė