Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2018-12-10 - 14

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
Europass
AIKOS SMM
ASU
EMP

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų mokymo programa pradinei kvalifikacijai įgyti Spausdinti El. paštas
2018 m. Vasario 16 d., Penktadienis

Lietuvoje yra apie 1500 bendrovių, kurios dirba tarptautinių vežimų srityje, todėl jauni vairuotojai, gebantys vairuoti automobilių junginius, mokantys vieną ar kelias užsienio kalbas yra paklausūs ir ši paklausa kasmet didėja.

Mūsų mokykloje kasmet į tarptautinių pervežimų vairuotojo ekspeditoriaus programą susirenka gausus būrys mokinių. Mokiniai išmoksta racionaliai, ekologiškai ir saugiai vairuoti sunkvežimius, išsiaiškina transporto priemonių konstrukciją ir išmoksta jas tinkamai prižiūrėti. Būsimi vairuotojai gauna žinių apie eismo keliais nelaimių priežastis ir rizikos faktorius, supažindinami su bendravimo kultūra, išaiškinami teisės aktų, reglamentuojančių krovinių vežimą, reikalavimai. Vairuotojai išmoksta organizuoti transporto priemonės pakrovimą, deramai laikantis saugos reikalavimų.

Vasario 13d. tarptautinių pervežimų vairuotojo ekspeditoriaus programos 2tv4 grupės 19 mokinių dalyvavo motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų mokymo programos pradinei profesinei kvalifikacijai įgyti asmens įgytų kompetencijų vertinime. Visų mokinių žinios įvertintos teigiamai. Šių mokinių vairuotojo pažymėjimuose greta "C" ir "CE" kategorijų bus įspaustas "95" kodas, kuris suteiks teisę vežti komercinės paskirties krovinius.

Profesijos mokytojas metodininkas
Stasys Zdanavičius