Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-10-26 - 30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Verslumo savaitė 2019 Spausdinti El. paštas
2019 m. Gruodžio 22 d., Sekmadienis

Mokykloje ugdant profesinę kvalifikaciją sudarančias kompetencijas, kartu ugdomos mokinio bendrosios mokymosi visą gyvenimą kompetencijos. Verslumas ir iniciatyvumas bei mokėjimas mokytis – tai vienos iš aktualiausių kompetencijų, kurios sudaro galimybes sėkmingai pritaikyti įgytas žinias praktiškai ir įsitraukti į nuolat besikeičiančią darbo rinką. Gruodžio 17-19 d. mokykloje vyko Verslumo savaitės 2019 renginiai, orientuoti į minėtų bendrųjų kompetencijų ugdymą.

Gruodžio 17 d. savo profesinį meistriškumą varžytuvėse šventiškai demonstravo padavėjo ir barmeno programos mokinės. Jos varžėsi dėl šauniausios barmenės vardo, skaniausio, sudėtingiausio, įdomiausio, spalvingiausio kokteilio nominacijos. Profesijos mokytoja Elena Valeikienė, varžytuvių komisija bei pačios mokinės džiaugėsi rezultatais ir meistriškumu.

Gruodžio 18 d. vykos net trys verslumo savaitės renginiai. Pirmiausiai susirinkome į konferenciją „Ateitį planuok šiandien!". Jos metu savo patirtimi nuo mokyklos suolo iki nuosavo verslo arba sėkmingos vietos dalijosi Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentė Arijana Zairienė ir jos pavaduotojas Mantas Špigelskis, mūsų mokyklos absolventai, MB "Vildarta"  direktorė Vilma Vasiliauskienė ir Darius Vasiliauskas bei dabar besimokantis 2Ts4 grupės mokinys Evaldas Buitkus. Pagrindinė visų kalbėjusiųjų žinutė mūsų mokiniams - reikia pažinti savo gebėjimus, tobulinti juos per mokymąsi, reikia daug ir atkakliai dirbti siekiant savo svajonės. Konferencijos dalyviai palinkėjo prasmingai išnaudoti savo laiką dabar, kad netektų vėliau sakyti, jog galėjau kažką padaryti geriau, bet... nepadariau.

Po konferencijos iš karto papuolėme į kalėdinės mugės sūkurį, kur įdėta tiek širdies, kruopštumo, laiko ir turiningų bei skanių idėjų! Mugėje dalyvavo net apie dvi dešimtis prekeivių – mūsų mokyklos mokiniai bei atvykusieji iš toliau. Kiekvienas galėjo rasti skanėstą, suvenyrą ar kokią kitą grožybę pagal poreikius sau ar dovanoti kitam.

Aprimus mugės šurmuliui, mokytojai ir profesijos mokytojai susirinko į direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vidos Nenortienės organizuotą seminarą apie interaktyvią elektroninę mokymosi priemonę iniciatyvumo ir verslumo bei mokėjimo mokytis bendrųjų kompetencijų ugdymui. Ši mokymo priemonė sukurta profesinio mokymo teikėjams ir turi labai plačias pritaikymo galimybes profesinio mokymo procese.

Gruodžio 19 d. projektų vadovė Vanda Stonienė pristatė tarptautinių praktikų patirtis ir galimybes. Pasidžiaugė, kad mokyklos mokiniai užsienio šalyse ne tik turėjo galimybę pasimokyti, pažinti tų šalių kultūrą, pagilinti kalbos mokėjimą, bet ir sugebėjo puikiai atstovauti savo šalį, mokyklą bei pačius save.

Šių metų Verslumo savaitės renginiai formavo bendrųjų mokymosi visą gyvenimą kompetencijų suvokimą ir jų reikšmės besimokančiajam supratimą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vida Nenortienė