Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-07-06 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Rugsėjo šventė Spausdinti El. paštas
2019 m. Rugsėjo 09 d., Pirmadienis

Besikeičianti, vis gražėjanti mokykla šiemet ir vėl atvėrė duris, džiaugsmingai pasitikdama tiek mokymąsi tęsiančius, tiek pradedančius mokinius. Praėjo savaitė, šventės atgarsiais ir įspūdžiais pasidalijo mokyklos administracija, mokytojai ir mokiniai.

Anot mokyklos direktorės Inos Budrienės, gyvename viltingai ir optimistiškai žiūrime į ateitį, smagu sutikti naujus žingeidžius mokinius ir pailsėjusius sugrįžusius po atostogų, maloniai nuteikia pilietiška mokinių pozicija, nes jiems rūpi mokyklos tvarka, aplinka. O padėti siekti

užsibrėžtų tikslų mokiniams pasiruošę visi mokyklos pedagogai, net jei baigiantis sunkiai (nes reikia įprasti keltis anksti) savaitei, vieną kitą mokinį per pamoką dar reikėjo pakartotinai pažadinti; nuolat papildoma ir stiprinama praktinio mokymo bazė (beje, jau nupirktos dvi naujos siuvimo mašinos!), juda ir rūbinės remontas, mokiniai turės individualias spinteles drabužiams ir mokymosi reikmenims.

Pirmo kurso mokiniai džiaugiasi, kad mokyklos aplinka graži, o senbuviai visi pastebėjo iš tolo baltai šviečiantį renovuojamą mokyklos fasadą; naujokai jaučiasi saugiai kaip ir ankstesnėse mokyklose, žinoma, reikia apsiprasti, pritapti, laikytis ir mokyklos vidaus tvarkos taisyklių, bet, kaip sako Tadas, viskas klostosi sklandžai ir tikisi, jog nieko blogo neatsitiks. Ramintai aplinka truputį netgi pažįstama, nes čia mokėsi ir kiti jos šeimos nariai, Airidui viskas super,o mokytojai atrodo draugiški, Kamilė pastebėjo, kad gali greitai ir paprastai susibendrauti su žmonėmis, kad mokytojai yra malonūs. Kad mokykloje saugu ir puikus mikroklimatas, patvirtina ir Eimantas, nes nebuvo jokių pykčių ar kivirčių, jis netgi turi pasiūlymą - nutiesti keliuką iki dirbtuvių, nes jau nespėjąs valytis batų.

Antro kurso mokiniai pasidžiaugė ir asmeniniais pasiekimais, pavyzdžiui, Pijus nugalėjo baimę viešai išsakyti savo nuomonę, Ignas jaučiasi labiau savimi pasitikintis, turi motyvacijos užbaigti mokslo metus geresniais rezultatais nei pernai, Evaldui buvo įdomu susitikti su grupės draugais, Deimantei smagu, kad mokykloje vyksta remonto darbai, vadinasi, aplinka bus dar gražesnė, patrauklesnė, mokytis bus maloniau, o kadangi mokytojai atrodo nusiteikę padėti, tai ir brandos egzaminai labia negąsdina. Gabijai, tik įėjusiai į mokyklą, krito į akis foje esantis vandens aparatas – dabar jis daug patogesnėje vietoje nei anksčiau, grupė taip pat pasipildė naujomis mokinėmis. Asta prisipažino, kad dar niekad anksčiau neturėjo tiek motyvacijos mokytis, kad susidraugavo su bendrabutyje gyvenančiomis merginomis, kad visada sulaukia pagalbos, jei iškyla kokia nors problema. Žinoma, visi vienareikšmiškai įvertino valgyklą ir maistą – tobula vieta skaniai pavalgyti.

Visiems gimnazijos skyriaus mokiniams labai svarbu ne tik įgyti pasirinktą profesiją, bet ir sėkmingai baigti vidurinio ugdymo programą, išlaikyti brandos egzaminus ir gauti brandos atestatus. Mokslo ir žinių šventės metu, linkėdamas būti ne tik sėkmingais, laimingais, bet ir pilietiškais, šiemet brandos atestatus iškilmingai įteikė garbus svečias, profesorius, Seimo Švietimo, mokslo ir sporto komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Šventinę dieną užbaigė įspūdingas koncertas, kurį visai Smalininkų miestelio bendruomenei padovanojo profesoriai Vladimiras Prudnikovas, Vytautas Juozapaitis, Nijolė Ralytė ir jų studentai. Esame dėkingi atlikėjams už nuostabią MUZIKOS ŠVENTĘ, o visiems mokiniams linkime būti smalsiais, žingeidžiais, aktyviais, išradingais ir pilietiškais MOKYKLOS ŠEIMININKAIS.

Visai bendruomenei - jėgų, sveikatos ir noro įgyvendinti užsibrėžtus tikslus !!!

Gimnazijos skyriaus vedėja
Rūta Čiuplienė

View the embedded image gallery online at:
http://stvm.lt/naujienos/1081-rugsjo-vent#sigFreeId3fda7108aa