Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2019-12-09 - 13

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Jurbarko miesto ir verslo šventėje Spausdinti El. paštas
2019 m. Gegužės 06 d., Pirmadienis

Gegužės mėnuo Jurbarke tradiciškai prasideda Jurbarko miesto ir verslo švente. Šeštadienį, gegužės 4 d., Jurbarko miesto ir verslo dienos renginiuose dalyvavo gausi ir labai šauni mūsų mokyklos komanda.

Nuo pat ryto Kauno gatvėje įsikūrė neformaliojo švietimo būreliai su savo veiklos gaminiais: netradicinių meninių technologijų (vadovė Loreta Šedeckienė), medinukų (vadovas Vygaila Štulas), floristikos (vadovė Vida Galvielienė). Greta mokyklos tradicine atributika papuoštos palapinės profesijos mokytojas Alvydas Šimkus kartu su 3am grupės mokiniu Evaldu Dravininku demonstravo ypatingą sportinį Audi quttro automobilį, kuris ypač sudomino savo išvaizda ir galimybėmis.

Ypatingo šventės dalyvių, žiūrovų dėmesio sulaukė siuvimo ir dizaino studijos (vadovė Jolanta

Povilaitienė) paruoštų Mažosios Lietuvos tautinio kostiumo bei vyriškų drabužių iš lino „Sparnuoti vyrukai" kolekcijų pristatymai. Žavėjo tautinio kostiumo modelių elegancija ir „Sparnuotų vyrukų" veržlus polėkis!

Susidomėję Smalininkų technologijų ir verslo mokykla šventės metu gavo atsakymus į rūpimus klausimus gyvai, o dar išsamesnės informacijos apie studijų programas, galimybes, dokumentų pateikimo terminus rado mobiliuosiuose telefonuose - lankstinukuose, kurių išdalijome tikrai daug.

Ačiū visiems už dalyvavimą, puikius pasirodymus, smagią nuotaiką, nuoširdų bendravimą!

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Vida Nenortienė