Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-07-06 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Profesijos - iš arčiau Spausdinti El. paštas
2019 m. Balandžio 17 d., Trečiadienis

Balandžio 11 dieną mokykloje vyko atvirų durų diena „Profesijos – iš arčiau". Tai tradicinis pavasario renginys, šiemet pritraukęs net 152 mokinius, 15 mokytojų iš įvairių Jurbarko miesto ir rajono ugdymo įstaigų.

Svečiai tikrai susipažino su profesijomis iš arčiau, kadangi vyko praktinės veiklos, kurių metu mokiniai galėjo ne tik stebėti, klausinėti, bet ir patys išbandyti, kaip veikia, pavyzdžiui, suvirinimo įranga. Didelį įspūdį vaikinams paliko sportinių automobilių ir kartingų pristatymas, o merginos žavėjosi Mažosios Lietuvos tautiniu kostiumu bei vyriškų drabužių iš lino kolekcija „Sparnuoti vyrukai".

Direktorės pavaduotoja ugdymui Vida Nenortienė supažindino su galimų profesinio mokymo programų pasirinkimu nuo kitų mokslo metų, LAMA BPO sistema, kokie yra 2019 metų bendrojo priėmimo į formaliojo profesinio mokymo programas terminai. Gimnazijos skyriaus vedėja Rūta Čiuplienė pristatė, kokios galimybės kartu su profesija įgyti ir vidurinio ugdymo programos bendrojo ugdymo dalykų baigimo atestatą. Buvo pristatyta ir neformaliojo švietimo veikla, juk jaunam žmogui svarbu realizuoti ir ugdyti individualius gebėjimus bei talentus. Atvykusieji ir mūsų mokyklos mokytojai pasidalijo patirtimi, mokyklos direktorė Ina Budrienė įteikė padėkas.

Dabar belieka laukti priėmimo į pasirinktas profesinio mokymo programas ir suskaičiuoti studijas ir mokymąsi pasirinkusius būtent Smalininkų TVM.

Gimnazijos skyriaus vedėja
Rūta Čiuplienė