Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-07-06 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Verslo kelionė į ateitį Spausdinti El. paštas
2019 m. Balandžio 13 d., Šeštadienis

Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos imitacinė bendrovė (IB) „Aitvaras" 2019 m. balandžio 10 d. dalyvavo 23 kartą organizuotoje tarptautinėje imitacinių bendrovių mugėje „Verslo kelionė į ateitį ", kuri vyko Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje.

Į renginį susirinko 29 imitacinės bendrovės iš įvairių Lietuvos mokymo įstaigų: universitetų, kolegijų, profesinio mokymo įstaigų, gimnazijų. Komandos iš Austrijos, Rumunijos, Bulgarijos, Italijos, Ispanijos atsiuntė savo  katalogus, dalyvavo Skype konferencijose.

Smalininkų technologijų ir verslo mokykai atstovavo IB „Aitvaras" komanda: Andžela Samajauskaitė, Roberta Blaškevičiūtė, Rimantė Lapinskaitė, Inesa Kazikaitienė, Jurga Dirginčiūtė. Komandai vadovavo vyr. profesijos mokytoja Soneta Mačiulaitienė ir profesijos mokytoja metodininkė Zita Sakavičienė.

Mugės metu vyko edukacinė programa imitacinių bendrovių vadovams  „Florentinų gamyba", praktikantų verslo pokalbių konkursas „Ateities verslo idėja", prekyba ir bendradarbiavimas tarp IB, nuotolinė prekyba su užsienio dalyviais. IB „Aitvaras" komanda užmezgė dalykinius ir prekybinius ryšius su atstovais iš Ispanijos. Bendrovių praktikantai rungėsi protų mūšyje „Darnus verslas: praeitis, dabartis, ateitis".

Dalyvių komandas vertino kompetentinga komisija - įmonių ir imitacinių bendrovių vadovai, „Simulith" centro atstovai. Komisija vertino mokinių ir studentų gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, reklamuoti prekes ir paslaugas, pateikti ateities verslo idėją.

Mūsų mokyklos komanda už geriausią gebėjimą reklamuoti savo imitacinę bendrovę, jos prekes ir paslaugas tapo bronzine mugės komanda.

Dėkojame rėmėjui UAB „Graneda" (Sigitas Gražulevičius).

Neabejojame, kad dalyvavimas šiame renginyje mums visiems buvo neįkainojamai naudingas. Supratome, kad ateities verslas ir inovatyvūs sprendimai priklauso jaunajai kartai. Taip patobulinome bendravimo įgūdžius, anglų kalbos žinias, mokėmės kūrybiškai organizuoti veiklą, pažinti save.

Apskaitininko ir kasininko mokymo programos
antro kurso mokinė
Roberta Blaškevičiūtė