Keisti šrifto dydį

Increase SizeDecrease SizeReset font to default

Smalininkų technologijų ir verslo mokykla

Sveiki atvykę!

2020-07-06 - 08-30

Pamokų laikas

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30

Pietų pertrauka 11.30 – 12.00

12.00 – 12.45
12.55 – 13.40
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
TAMO dienynas
AIKOS SMM
LAMA BPO
Europass
Aš Kritiškas
Nerūkysiu

Sekite mus facebook

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kviečiame į mūsų mokyklą!

Mokinių balsas rajoninėje konferencijoje „Būk aktyvus" Spausdinti El. paštas
2019 m. Kovo 14 d., Ketvirtadienis

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje jau tradiciniu yra tapęs būtent šios mokyklos mokinių savivaldos organizuojamas renginys – konferencija „Būk aktyvus", skirtas ne tik skatinti pilietinį aktyvumą, ugdyti gebėjimą konstruktyviai spręsti problemas, įgyti bendravimo ir bendradarbiavimo patirties, skatinti socialinę atsakomybę, bet pagaliau tiesiog susieiti mokiniams iš įvairių mokyklų ir linksmai bei produktyviai praleisti laiką.

Šiemet, kovo mėn. 14 d., savo veiklą pristatė renginio šeimininkų, Eržvilko, Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijų, Seredžiaus ir Viešvilės bei mūsų mokyklos mokinių savivaldos komandos. Anot pačių mokinių, tokie renginiai ir įdomūs, ir naudingi, ir reikalingi: smagu susipažinti su naujais žmonėmis, ieškoti problemų, su kuriomis susiduria mokyklos kasdienybėje, sprendimo būdų, pasidalinti mintimis, kaip motyvuoti mokyklos bendruomenę prasmingai veiklai, apsikeisti idėjomis, kurios paįvairintų veiklą. Nors subjuro oras, bet tai nesutrukdė edukacinei veiklai: mokiniai per nurodytą laiką turėjo surasti kuo daugiau miesto žemėlapyje pažymėtų objektų. Renginį užbaigė diskusijų forumas „Mokinių savivaldos plėtra mokykloje yra viena iš būtinų sąlygų įgyvendinti demokratinį mokyklos valdymą".

Gimnazijos skyriaus vedėja
Rūta Čiuplienė